no-img
مرکز دانلود فایل

راهنمای سایت


مرکز دانلود فایل

صفحه جدا

راهنمای سایت


۱ – همزمان با خرید شما و پرداخت وجه موفق به صورت آنلاین، فایل به صورت خودکار و در لحظه به ایمیل شما ارسال می شود. لذا در صورتی که پس از پرداخت، موفق به دانلود فایل از داخل سایت نشدید می توانید از داخل ایمیل خود اقدام به دانلود آن نمائید. توجه داشته باشید که برای این منظور باید در زمان خرید ایمیل صحیح خود را وارد کرده باشید. همچنین در صورتی که در شاخه inbox ایمیل خود فایل را نیافتید شاخه spam یا junk را نیز بررسی نمائید.

 

۲ – در صورتی که پس از پرداخت، لینک دانلود فایل به شما ارائه نشد بدین معنی است که شما مراحل پرداخت خود را تا پایان تکمیل نکرده اید. لذا قبل از ارسال پیام، از کسر وجه از حساب خود مطمئن شوید. سپس در صورتی که وجه از حساب شما کسر شده بود و طی ۷۲ ساعت کاری توسط بانک به حساب شما بازگشت داده نشد، پیام خود را به همراه نام فایل دانلود شده و تاریخ و زمان دقیق پرداخت و شماره کارت خود ارسال نمائید تا پیگیری لازم در این خصوص انجام شود.

 

۳ – کلیه فایل های Word داخل سایت قابلیت ویرایش دارند. لذا در صورتی که امکان ویرایش آنرا نداشتید پس از باز کردن فایل ابتدا باید بر روی دکمه Enable Editing در نوار زرد رنگ بالای نرم افزار Word کلیک کنید تا امکان ویرایش فایل برای شما فراهم شود.

 

۴ – در صورتی که فایل خریداری شده به فرمت zip می باشد، میتوانید از نرم افزار winrar جهت باز کردن آن استفاده نمایید. (لینک دانلود برای ویندوز) (لینک دانلود برای اندروید)

 

۵ – در صورتی که فایل خریداری شده به فرمت pdf می باشد، میتوانید از نرم افزار adobe reader جهت باز کردن آن استفاده نمایید. (لینک دانلود برای ویندوز) (لینک دانلود برای اندروید)

 

۶ – در صورتی که فایل خریداری شده به فرمت word و یا powerpoint می باشد، میتوانید از نرم افزار microsoft office جهت باز کردن آن استفاده نمایید. (لینک دانلود برای ویندوز)