no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله ۱۴ اشتباه فاحش مدیران ارشد


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله ۱۴ اشتباه فاحش مدیران ارشد
doc
مهر ۱۷, ۱۳۹۷
محتوا : 4 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله ۱۴ اشتباه فاحش مدیران ارشد


در این محصول شما میتوانید با دانلود مقاله  ۱۴ اشتباه فاحش مدیران ارشد تمامی اطلاعات موجود راجع به این موضوع را مطالعه نمایید. دانلود تحقیق ۱۴ اشتباه فاحش مدیران ارشد یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را به صورت جز به جز بررسی مینماید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم :

 

 گوش ندادن:

» به سخنان کارکنان خود توجه نمی کنید بلکه فقط با آنها صحبت می کنید. نتیجه این شیوه فقدان تعهد, وفاداری و احساس تعلق و نیز افزایش انزجار و دلسردی کارکنان است.

۲- افراط در تعهد:

» اگر نتوانید کارکنانی پرورش دهید که در مواقع لازم بتوانند پاسخ منفی دهند, به جای یک استراتژی موفقیت آمیز، با  کار بیش از حد, دستاورد اندک, نارضایتی مشتری و «قهرمانانی مرد  »  دست به گریبان خواهید بود.

۳- دل خوش کردن به آمار و ارقام:

» آمار و ارقام تنها نتیجه فرعی تصمیمات شما هستند. انجام اقداماتی به منظور تغییر اعداد, بدون توجه به عوامل پدید آورنده این اعداد (از جمله پیشنهادهای ارزشمند, اجرای عالی, رضایت مشتری و انگیزه و اشتیاق کارکنان), ونیز بدون توجه به مدیریت این عوامل, در نهایت به نتایجی مخرب می انجامد.دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *