no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله چراي يونجه در پنسيلوانيا


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله چرای یونجه در پنسیلوانیا
doc
مهر ۲۴, ۱۳۹۷
محتوا : 9 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله چرای یونجه در پنسیلوانیا


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله چرای یونجه در پنسیلوانیا و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق چرای یونجه در پنسیلوانیا یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم:

 

چرای یونجه تجربه تازه ای نیست. چرای یونجه در ایالت متحده یا به صورت تنها یا همراه با گندمیان یا سایر حبوبات معمول بوده است. در مقایسه با سیستم های مدیریتی چرای یونجه هرگز تجربه شایع در این کشور نبوده است. در صورتی که در سایر کشورها یونجه به صورت چرا استفاده زیاد داشت. ولی به چرای یونجه در این کشور تصطیح عملکرد را در پاییز محول کرده بودند. سیستم های چرایی برای عاقبت خوشی نیروی بالقوه چرا یونجه به سطح بزرگی از مدیریت که سایر سیستم های چرایی انجام می دادند لازم داشتند. این گفتار و منفعت چرای یونجه را هنگام رشد بیان می کند.

کاشتن یونجه برای چرا

دلایل کاشتن یونجه برای چرا، از استفاده آن به صورت علف خشک یا علف سبز انباری با دنبال کردن راهنمایی زیر بیان می شود. (برای اطلاعات بیشتر در مورد پژوهشگاه یونجه به راهنمایAgronomy  Pennstateرجوع شود.

گیاهی که در خاک های خشک به خوبی رشد می کند. استفاده از آزمایش خاک برای راهنمایی در میزان آهک، فسفر و پتاسیم. انتخاب گونه سازگار، تولید بالا مقاوم به بیماری و حشرات. استفاده از دانه های مطمئن برای تأمین دانه های با کیفیت و خالص.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *