no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله نظريه يادگيري اجتماعي بندورا


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله نظریه یادگیری اجتماعی بندورا
doc
مهر ۱۸, ۱۳۹۷
محتوا : 26 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله نظریه یادگیری اجتماعی بندورا


در این محصول شما میتوانید با دانلود مقاله نظریه یادگیری اجتماعی بندورا تمامی اطلاعات موجود راجع به این موضوع را مطالعه نمایید. دانلود تحقیق نظریه یادگیری اجتماعی بندورا یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را به صورت جز به جز بررسی مینماید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم :

با آنکه در دانش روان شناسی اصطلاح یادگیری اجتماعی برای همگان دارای معنای کاملاً روشنی است و هر کسی در نخست به مفهوم و کاربرد آن پی می‌برد، اما برای توضیح بیشتر،‌یادگیری اجتماعی به آن گونه رفتارهایی گفته میشود که در میان افراد جامعه و محیط دارای جنبه تعاملی باشد. بعضی از این رفتار‌ها ممکن است خوشایند و بعضی دیگر ناخوشایند جلوه کنند. مردم می‌کوشند به فرزندانشان رفتارهایی را بیاموزند که مورد تایید اکثر افراد جامعه باشند.

البته، رفتارهایی که از لحاظ اجتماعی مورد پذیرش قرار می‌گیرند، نه تنها در هر فرهنگی با هم تفاوت دارند، بلکه در هر گروهی در یک فرهنگ معین نیز با هم فرق می‌کنند. چنانکه رفتارهای مرسوم و مورد تایید در هر شهر و منطقه ای با شهرها و منطقه‌های دیگر یکسان نیستند. افزون بر اینها رفتارهای قابل قبول اجتماعی با سن و جنس افراد نیز وابسته اند.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *