no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله مقاومت در برابر مشکلات


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

دانلود مقاله مقاومت در برابر مشکلات
zip
مهر ۲۲, ۱۳۹۷
محتوا : 6 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله مقاومت در برابر مشکلات


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله باران اسیدی و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق باران اسیدی یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم:

دانستیم که اعضای خانواده وظایفی را برعهده دارند. آن ها با هم همکاری می کنند تا کارها و وظایف خود را به خوبی در خانواده انجام دهند. در واقع خانواده همانند تیم کوه نوردی است که خود را برای رفتن به قله آماده می کنند. در یک سفر گروهی کوهنوردی کارهای زیادی باید انجام شود. اعضای هر گروه برای انجام هر یک از این کارها، نظرات متفاوتی دارند. آیا درست است که هر یک از اعضای این تیم به تنهایی به نظرخود عمل کند؟ اعضای این تیم برای رسیدن به قله باید با هم وحدت داشته باشند. یکپارچگی و همراهی خود را از دست ندهند. آن ها علیرغم نظرهای متعدد گوناگون باید از یک منظور واحد پیروی کنند. یک نفر از آن ها که مورد قبول همه یا اکثریت تیم است باید تصمیم بگیرد که همه اعضای تیم از کدام مسیر بروند.

کسی که سرپرست و هدایت یک تیم کوه نوردی را برعهده دارد و همه اعضای تیم از او اطاعت می کند.رهبر گروه یا سرگروه نامیده می شود. البته رهبر این تیم در مسیرهای مختلف و برای اقداماتی که باید انجام دهد باید با بقیه مشورت کند. اعضای این گروه آزادند تا نظرات خود را آزادانه با رهبر و سایر اعضا در میان بگذارند ولی هرگز از دستورات و مقررات او سرپیچی نمی کنند و به تصمیمات رهبر احترام می گذارند.

 دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *