no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله معماری بیمارستان


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله معماری بیمارستان
doc
آبان ۷, ۱۳۹۷
محتوا : 28 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله معماری بیمارستان


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله معماری بیمارستان و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق معماری بیمارستان یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده و به راحتی از جانب شما قابل ویرایش است. در ادامه چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی موضوع مقاله را ارائه می دهیم :

بیمارستان‌ها در گذشته آگاهانه جهت مصارف پزشکی، جراحی طراحی می‌‌شدند امروزه می‌توان شاهد تغییر جهت به سوی انسانگرایی در امکانات بیمارستانی بود. بیمذستانهای امروزی بیشتر به هتل شبیه هستند. وجود فضای اقامتی دارای اهمیت بیشتری نسبت به طرح‌های سرد بهداشتی در بیمارستانهای گذشته است. مدت زمان بستری و اقامت بیمار به طور پیوسته کوتاهتر می‌شود و علاقه به اتاق‌های یک تختی یا دو تختی (در خصوص بیمارهای خصوصی) بیشتر شده است.

یک بیمارستان عمومی به بخش‌های مراقبت، معاینه و درمان، انبار و محل نگهداری موقت زباله، اداری و فن آوری تقسیم می‌شود. قسمت‌های اقامتی و احتمالاً بخش‌های آموزشی و پژوهشی و همچنین بخش‌های حمایتی برای عملیاتهای خدماتی نیز در یک بیمارستان عمومی وجود دارند.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *