no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله دیدگاه شهید مطهری درباره حقوق زن دراسلام


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله دیدگاه شهید مطهری درباره حقوق زن دراسلام
doc
آبان ۹, ۱۳۹۷
محتوا : 41 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله دیدگاه شهید مطهری درباره حقوق زن دراسلام


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله دیدگاه شهید مطهری درباره حقوق زن دراسلام و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق دیدگاه شهید مطهری درباره حقوق زن دراسلام یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده و به راحتی از جانب شما قابل ویرایش است. در ادامه چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی موضوع مقاله را ارائه می دهیم :

زن و مرد یکدیگر را از انحراف ها نگاه مى دارند, نارسایى هاى یکدیگر را مى پوشانند و وسیله آسایش یکدیگرند. از این رو هریک زینت دیگرى به شمار مى آید. این تعبیر آیه نهایت ارتباط معنوى زن و مرد و نزدیکى و مساوات آنها را روشن مى سازد. همـان تعبیر که دربار ه مردان آمده درباره زنان نیز بدون کم و کاست آمده است.

زن, به عنوان نیمى از بشریت و عضوى جدّى و غیرقابل چشم پوشى در کانون بزرگ جامعه انسانى و نیز به عنوان یکى از دو رکن پدیدآورنده بنیان خانواده, در طول تاریخ, داورى هاى گوناگونى را نسبت به خود دیده است و شرایط بسیار ناهمگون و نامساعدى را پشت سر نهاده است.

 دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *