no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله درباره ی اثر تبلیغات در اسنک چی توز


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله درباره ی اثر تبلیغات در اسنک چی توز
doc
مهر ۱۲, ۱۳۹۷
محتوا : 4 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله درباره ی اثر تبلیغات در اسنک چی توز


در این محصول شما میتوانید با دانلود مقاله درباره ی اثر تبلیغات در اسنک چی توز تمامی اطلاعات موجود راجع به این موضوع را مطالعه نمایید. دانلود تحقیق اثر تبلیغات در اسنک چی توز یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را به صورت جز به جز بررسی مینماید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم :

 

چی توز نام انگلیسی اسنک های یک کمپانی انگلیسی است. میمون چی توز کاراکتر شناخته شده ی بین المللی این برند است. چی توز محصولی از شرکت صنایع غذایی دنیاست که معروفترین نام تجاری شناخته شده در ایران در زمینه تولید اسنک است. ماده اصلی تشکیل دهنده محصول اسنک ذرت است.

اولین و شناخته شده ترین تبلیغات محصول چی توز تیزهای تلویزیونی است که برنامه ریزی آن از سال ۱۳۷۵ شروع شده است. تیزهای تلویزیونی که با طراحی کاراکترهای جذاب و قوی توانست علاوه بر سنین کودک و نوجوان بر جوانان و حتی سنین بالاتر اثر گذاشت. بنا به برآورد خود شرکت تاثیر گذاری تیزرهای چی توز خوب بوده و باعث استقبال مردم شده است افت فروشی در محصولات وجود نداشته است. اما به مقتضای زمان نوع تبلیغات متفاوت شده ونیز برای محصولات جدید برنامه های تبلیغاتی جدید طراحی شده است.دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *