no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله درباره کودکان


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله درباره کودکان
doc
آبان ۲۲, ۱۳۹۷
محتوا : 10 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله درباره کودکان


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله درباره کودکان و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق درباره کودکان یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده و به راحتی از جانب شما قابل ویرایش است. در ادامه چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی موضوع مقاله را ارائه می دهیم :

ایران در سال ۱۳۸۰ مقاوله نامه مربوط به محو بدترین اشکال کار کودک را امضاء کرده و ملزم به اجرای آن است. طبق این مقاوله نامه کار کودکان زیر ۵ سال ممنوع است اما آمار روشنی از کودکان شاغل در کارگاهها در ایران وجود ندارد.
درگذشته، کارگاههایی که زیر ۱۰ نفر در آن شاغل بودند مورد بازرسی منظم قرار نمی گرفتند و در صورت بازرسی، کارفرمایان به دلیل اینکه از قبل نسبت به زمان بازرسی اطلاع می یافتند کودکانی که بکارگیری آنها غیر قانونی بود را پنهان و یا از محیط کار خارج می‌کردند اما با تصویب ممنوعیت بازرسی از گارگاههای زیر ۱۰ نفر در نیمه اول مهره ماه ۱۳۸۳ ( در آستانه روز جهانی کودک) همین بازرسی‌های ادواری و غیر موثر هم منتفی شد و دست کسانی که کودکان را در مشاغل به کار می‌گیرند بازتر کرد.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *