no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله تمركز جرايم در بافت قديم شهرها


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله تمرکز جرایم در بافت قدیم شهرها
doc
مهر ۲۴, ۱۳۹۷
محتوا : 6 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله تمرکز جرایم در بافت قدیم شهرها


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله تمرکز جرایم در بافت قدیم شهرها و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق تمرکز جرایم در بافت قدیم شهرها یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم:

در این بررسی به منظور شناسایی جرم خیزترین محلات شهر شیراز از اطلاعات سازمان زندانهای استان فارس استفاده شده است . بر اساس این اطلاعات بیشترین تعداد مجرمین سال ۸۳ شیراز مربوط به جرایم اعتیاد ، مواد مخدر و سرقت( به ترتیب با ۴۶۴۴، ۳۴۹۴ و ۱۵۴۲ ) بوده است . از این میان، ۴۷ درصد مجرمین شهر (۴۵۶۶ نفر) بصورت تصادفی انتخاب شدند و آدرس دقیق محل زندگی آنها بر روی نقشه شهر شیراز پیاده شده است.

جرم خیزترین محلات شهر در اطراف مرکز شهر و در بافت قدیم شهر شیراز تمرکز یافته اند. این محلات که بصورت قهوه ای پررنگ مشخص اند با داشتن تراکم بیش از ۳۷۲ نفر درکیلومتر مربع مجرم ، جرم خیزترین محلات شهر را تشکیل می دهند .الگوی دیگر جرم خیزی مربوط به قسمتی از حاشیه جنوبی شهر و در محل روستاهای ده پیاله و کوشک میدان است که امروزه بصورت بخشی از شیراز درآمده اند.

 دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *