no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله بهداشت مسواک


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله بهداشت مسواک
doc
مهر ۲۲, ۱۳۹۷
محتوا : 76 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله بهداشت مسواک


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله بهداشت مسواک و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق بهداشت مسواک یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم:

در این تحقیق جهت تعیین نمونه ها ابتدا لیست بهنگام ابتدایی دخترانه و پسرانه ناحیه غرب تهران در سال تحصیلی ۱۳۸۴ تهیه شد. پس از دریافت نامه ای از طرف دانشگاه آزاد اسلامی با مراجعه به سازمان آموزش و پرورش کل از میان ۴ منطقه (۲ و ۵ و ۹ و ۱۰) آموزش و پرورشی واقع در غرب تهران یک ناحیه به صورت تصادفی انتخاب شد. پس از آن با دریافت مجوز از سازمان آموزش و پرورش آن منطقه تعداد شش مدرسه (سه دخترانه و سه پسرانه) به صورت تصادفی انتخاب شد و مجوزی برای مدارس انتخابی صادر گردید.

با مراجعه به مدارس انتخابی فرمهای رضایتمندی جهت امضا والدین به دانش آموزان پایه پنجم مدارس انتخابی داده شد. پس از کسب رضایت از والدین آنها تعداد ۲۰ کودک پایه پنجم از هر مدرسه به صورت تصادفی انتخاب گردید (از یک مدرسه دخترانه ۱۸ و یک مدرسه پسرانه ۱۹ کودک انتخاب شد) پس از اطمینان از سلامتی کودک و عدم مصرف دارو در ۶ هفته گذشته پرسشنامه ای که جهت اطلاع از عوامل مرتبط با آلودگی مسواکها و محل نگهداری آنها تهیه شده بوددیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *