no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله برنامه ريزي آموزشي در شركت توسعه نيشكر و صنايع جانبي


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله برنامه ریزی آموزشی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
doc
مهر ۱۹, ۱۳۹۷
محتوا : 11 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله برنامه ریزی آموزشی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله بررسی منابع آب زیر زمینی و دلایل کاهش آن و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق بررسی منابع آب زیر زمینی و دلایل کاهش آن یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده که قابلیت اصلاح از جانب شما را داراست. در زیر به ارائه ی چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی این موضوع میپردازیم:

 

واژه برنامه ریزی از نظر کاربردی، معنایی وسیع دارد. ما در مکالمات روزانه‌ خود غالباً آن را به صورتهای مختلف به کار می بریم:

‍«برنامه کار من این است که …. «برنامه‌ امروز من مراجعه به فلان موسسه….» برای هفته آینده برنامه ریزی کرده ام که به فلان منطقه مسافرت کنم. الان برنامه ام آن است که بروم بازار خرید کنم…. «برنامه‌این ترم تحصیلی چنین است و برای ترم آینده چنان خواهد بود…» برنامه کلاسی امروز عبارت است از : زنگ اول ریاضی – زنگ دوم زبان و… و غیره

ما هر یک از فعالیتهای یاد شده را تحت عنوان «برنامه» یاد می کنیم . در صورتی که مفهوم بسیاری از آنها در حقیقت برنامه و برنامه ریزی نیست بلکه قصد و اراده و میل ما را در انجام کارها نشان می دهد.

برنامه ریزی به مفهوم ساده ودر عین حال عملی کلمه عبارت است از طرح و تهیه نقشه محاسبه شده برای رسیدن به هدف یا هدفهای مورد نظر . پس قبل از آن که به کار برنامه ریزی بپردازیم اول باید هدف یا هدفهای خاصی را در ذهن خود مشخص کنیم سپس برای رسیدن به آنها به طرح نقشه و پیش بینی های لازم بپردازیم.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *