no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله بررسی خصوصيات شيميايی خاكهای مناطق جنگی اطراف خرمشهر


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله بررسی خصوصیات شیمیایی خاکهای مناطق جنگی اطراف خرمشهر
doc
مهر ۲۸, ۱۳۹۷
محتوا : 20 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله بررسی خصوصیات شیمیایی خاکهای مناطق جنگی اطراف خرمشهر


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله بررسی خصوصیات شیمیایی خاکهای مناطق جنگی اطراف خرمشهر و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق بررسی خصوصیات شیمیایی خاکهای مناطق جنگی اطراف خرمشهر یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده و به راحتی از جانب شما قابل ویرایش است. در ادامه چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی موضوع مقاله را ارائه می دهیم.

آلودگی محیط زیست در نتیجه وارد شدن مواد آلوده کننده به این بخش ایجاد میشود. جنگ نیز یکی از منابع شدید آلودگی زیست محیطی آب و خاک میباشد. استفاده وسیع از سلاح های جنگی اعم از گلوله های سربی، مواد منفجره، بمباران های هوائی، گلوله های توپ، سلاح های شیمیایی و بمب های شیمیایی-میکروبی و … قطعا اثرات زیست محیطی مخربی را در پی خواهد داشت.

جنگ پدیده ای حاصل گذشت زمان و پیشرفت بشر است.انگیزه های مختلفی در ارتباط با جنگ وجود دارد. اما اهداف هر چه باشد، آسیب زیست محیطی زیادی خواهد داشت. به ویژه که با پیشرفت علم و دانش و تولید سلاح هایی با قدرت تخریب بسیار بالا، نبردها شکل تازه ای به خود گرفته است.

 

 دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *