no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود مقاله آنتی بادی


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله آنتی بادی
doc
مهر ۲۴, ۱۳۹۷
محتوا : 9 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله آنتی بادی


فایل تهیه شده مربوط به دانلود مقاله آنتی بادی و تمامی اطلاعات مرتبط به این موضوع می باشد. دانلود تحقیق آنتی بادی یک سند کامل است که تمامی موضوعات مربوط به این مقاله را بررسی می کند و با دانلود آن می توانید به اطلاعاتی جامع درباره ی آن دست یابید. این مقاله با فرمت word ارائه شده و به راحتی از جانب شما قابل ویرایش است. در ادامه چکیده ای خیلی کوتاه درباره ی موضوع مقاله را ارائه می دهیم :

واحد اصلی سازنده آنتی بادی ها گلیکوپرتئین می باشد با وزن مولکولی ۱۵۰۰۰۰ دالتون آنتی بادی شامل چهار زنجیره ی پلی پپتیدی می شود در واقع دو زنجیره سنگین ودو زنجیره سبک که به وسیله پیوندهای دی سولفیدی به هم متصل شده اند . هر زنجیره سبک دارای یک وزن مولکولی حدود ۲۵۰۰۰ دالتون است وشامل دو قسمت به نام دومین است یک قسمت دومین که ناحیه ی خاصی در زنجیره است که بوسیله پیوندی سولفیدی به صورت تا خورده درآمده است .در زنجیره ها قسمت هایی به نام CL , VL  وجود دارد . VL قسمت متغیر و CL  قسمت ثابت است .

در انسان %۶۰ از زنجیره سبک و K  ۴۰ %  است . درحالی که در کل زنجیره سبک L 50 % , K 95 %  λ  وجود دارد . بنابراین یک مولکول آنتی بادی یکی از انواع را دارد و هرگز دو نوع را نخواهد داشت .

هر زنجیره سنگین درآنتی بادی دارای وزن مولکولی حدود ۵۰۰۰۰ دالتون است . و شامل قسمتی است که دارای خاصیت ارتجاعی میباشد به نام Variable rigion  ، زنجیر سبک و سنگین دارای یک ناحیه هومولوگ ( یکسان ) هستند که ازآمینو اسیدهای متفاوت ساخته شده اند . بخش های یکسان شامل حدود ۱۱۰ آمینو اسید هستند و نواحی ایمونوگلوبولین نامیده می شوند .دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *