no-img
مرکز دانلود فایل

دانلود طرح توجیهی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎي آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد


مرکز دانلود فایل

ادامه مطلب

PDF
دانلود طرح توجیهی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎی آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد
امتیاز 5.00 ( 1 رای )دانلود طرح توجیهی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎی آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد">
pdf
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
محتوا: 39 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود طرح توجیهی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎی آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد


آسیاب گلوله‌ای گونه‌ای از آسیاب‌های صنعتی است که جهت تولید پودر نرم یا یکنواخت کردن مخلوط به کار می‌رود. در آسیاب گلوله‌ای از گلوله‌های فولادی یا سرامیکی برای خرد و نرم کردن مواد غیرفلزی استفاده کنند.

عمده مصارف این نوع آسیاب در تولید رنگ، سرامیک، سیمان و مواد شیمیایی است. در این نوع از آسیاب از تعداد زیادی ساچمه فلزی یا سرامیکی استفاده می‌شود که با سازوکار همزن یا چرخش دوار آسیاب به‌طور دائم بر روی هم حرکت کرده و ذرات درشت را خرد می‌کنند.

آسیاب گلوله‌ای از یک استوانهٔ توخالی که حول محوری افقی یا با زاویه‌ای اندک با افق دوران می‌کند تشکیل شده‌است. عملیات آسیاب کردن توسط گلوله‌هایی از جنس فولاد (فولاد کروم)، فولاد ضد زنگ، سرامیک یا لاستیک انجام می‌شود. سطح داخلی استوانه معمولاً با ماده‌ای مقاوم در برابر سایش مانند فولاد منگنزیا لاستیک پوشیده می‌شود. طول آسیاب تقریباً برابر با قطر آن است.

فایل دانلودی زیر مربوط به دانلود طرح توجیهی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎی آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد می باشد. شما می توانید با دانلود طرح کارآفرینی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎی آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد مطالعه فنی و اقتصادی مربوط به تولید محصول را دریافت نمایید. دانلود طرح مطالعاتی ﺗﻮﻟﻴﺪ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﻫﺎی آﺳﻴﺎب ﺑﻪ روش ﻓﻮرج و ﻧﻮرد می تواند راهنمای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان باشد.دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *